Evo i malo humora...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Evo i malo humora...


11.05.2020 | 12:29
Bertone kaže:
4fv0jcuz0vx41.jpg



11.05.2020 | 14:30
dario15 kaže:


Genijalno. Mislim da bi za glazbu fino leglo i "Also sprach Zaratustra"
  • Air
  • Korisnik
  • 60
19.05.2020 | 00:38
Balkane moj, budi mi silan i dobro mi stoj! ..nastavak...
19.05.2020 | 19:02
Air kaže:
Balkane moj, budi mi silan i dobro mi stoj! ..nastavak...


Krava je skužila da je hoće deknuti negdje u EU, pa je potom kao pravi rodoljub, odlučila skončati na balkanu, da ne prolije mlijeko baš uzalud...meso vam dam,al mlijeko nebu te pili Jesam li pogodio bar malo, misli od Jure ili sam falija
28.05.2020 | 06:37
Pročitah ovo, pa si mislim moram to ovdje podijeliti.
"If you translate Stjepan Radić to english directly his name is - Steve Jobs!"
28.05.2020 | 10:38
04.06.2020 | 13:43
Slikazaslona2020-06-0412.42.00.png


Link na ovu divotu: usluge.pravosudje.hr/

07.06.2020 | 22:20
Tema je humor. Offtopic postovi obrisani
25.06.2020 | 22:43
Prilozi:
10.07.2020 | 20:35
13.07.2020 | 17:39
Plavuša došla u mjenjačnicu promijeniti Eure.
Žena na šalteru joj kaže da su Euri lažni.
Plavuša počne vikati: "Silovanje, silovanje!"
13.07.2020 | 19:21
15.07.2020 | 15:46
Ne znam ni sam kamo bi ovo spadalo, ali smiješno je pa eto, ovdje...
Jutros u Studencu, u Postirama, želim platiti Apple Payem, iPhone Xs mi ne prepoznaje lice. Jbm, psujem, pi*karam, zašto svaki iOS update mora nešto us*at... veli mi gospođa u redu iza mene:

- Možda da probate skinuti masku s lica, pa bi vas moga pripoznat...



Corono moja...
15.07.2020 | 18:17
16.08.2020 | 20:56
18.08.2020 | 10:46
Ne znam je li humor ili nije.

Najbolji mi je onaj V.I.P. Coronavirus
29.09.2020 | 21:35
30.09.2020 | 15:22
Ne znam kako je kod vas ali ja sve mislim kako bi ovo trebalo imati u svakom uredu.

Screenshot2020-09-30at15.21.10.png
30.09.2020 | 16:06
hiro kaže:

Meni su rekli, oko 9h, da na najbližem prodajnom mjestu probam promjenit sim karticu, obzirom da sam im se požalio u par navrata. Samo sam se zahvalio i poklopio slušalicu.
Bon bon, odnosno T-com recimo ima određenih problema na dijelu otoka Krka, pa na dijelu zapada Zagreba i tak.....
30.09.2020 | 16:11
A0371178-775E-482E-9A66-C3378EC096EB.jpeg
30.09.2020 | 16:12
2E2DBD7A-5F30-4A65-91AB-48CE1FE85376.jpeg
02.10.2020 | 14:40
Jadni Danijel... Kako nije shvatio da ga kamera još snima...
03.10.2020 | 18:59
Jel itko gledao predsjedničku debatu Trumpa i Bidena?
Kako se moderator nije najbolje snašao, sljedeću će voditi on:
EjMjoy8VkAE8Gqj.jpg
03.10.2020 | 19:01

Mali skužio kapitalizam samo tako...
18.10.2020 | 10:50
27.10.2020 | 02:24
Pomogao mi Smayoo da nađem rubriku, tako da se onaj post pod konzolama može slobodno obrisati:
Prije nego ovo pustim ovdje imam osjećaj da trebam objasniti nešto, niti shvaćam Burra kao jednog od najboljih komičara današnjice, to mjesto (i deset mjesta ispod nitko, pa onda možda Kevin Hart) pripada Daveu Chappellu. E to je GOAT stand upa. Treba imati muda reći ...ebite se Hollywoodu kada su mu ponudili 50 milijuna dolara, samo zato što nije htio biti njihov bitch.
Tko ga imalo prati zna o čemu pričam.
Comedy Central je Dave Chapelle, isti onaj mršavko koji je zadihan stiskao Reebok Pump tenisice kao Achoo kada je ostao bez zraka u sceni komedije "Robin Hood - Muškarci u tajicama" sredinom devedesetih.
Danas je to komičar koji radi skečeve za koje pomisliš: jbt, kada želim mišljenje o ozbiljim stvarima slušam komičara, a kada se želim nasmijati idiotima, okrenem političara.
Izvukao sam dva primjera, prvi je Dave Chappelle o odbijanju 50 milijuna dolara (nakon čega je nestao na par mjeseci s "lica zemlje); otišao u Afriku (kako se kasnije ispostavilo) da se vrati na tvorničko podešavanje:

Drugi je primjer Dave Chapella meni među najboljima od novijih njegovih dijela (tip ima pet dugih standupova na Netflixu i konačno je zaradio 50 milijuna dolara, što po meni i nije dovoljno ako jedan Kevin Hart zarađuje 200 milja).
Naslov je dužina minuta koliko su drotovi držali noge na tijelu i vratu Georga Floyda:

Ovo iduće nije ono što bi rekli profinjeni komičar. Stil mu je brutalan, politički nekorektan 200%, ali tu i tamo ga zna ubosti i zato mi se ovaj video sviđao. Ne toliko zbog Jobsa, već usporedbe istog s Teslom. Nekoga možda i uvrijedi ovdje, meni ima dosta istine u cijeloj priči koju nisam uviđao do sada.
Bill Burr o Jobsu (i Tesli)
27.10.2020 | 02:50
Pa još malo Chappella (light versions) da odljutim hard core Jobsovce...

Pa Chappelle Show:
28.10.2020 | 13:29
Nema vrijeđanja, no ne kužim što te točno oduševilo u ovom po meni vrlo glupom komentaru tipa za kojeg do danas nisam ni čuo

Jobs je imao viziju i znao je poslušati suradnike koji su znali bolje od njega, samo to. Nije neki izumitelj kao Tesla (ima njegovo ime po raznim patentima, no koliko je to duboko ne ulazim) ali čovjek je morao imati razumijevanje materije o kojoj se radi, a u Appleovom slučaju tu ga je bilo od igle do lokomotive.

Eto, nemoj se ljutiti.
28.10.2020 | 13:57
Ako nisi čuo za Billa Burra, onda ne pratiš stand up.
Ili ne pratiš američku povijest, sadašnjost - recimo Jamesa Baldwina, koji je inspirirao cijelu generaciju komičara crne puti, pa i ovu seljačinu - koji je oženjen crnkinjom.
Oduševilo me to kako ga je stavio u perspektivu. Nije li Jobs, malo nježnijim riječnikom, opisan u gotovo svakoj biografiji slično?
On se, svedemo li to na jako jednostavno, nije bavio programiranjem, izmišljanjem nečeg novog sam kao osoba.
On bi se dosjetio, vrlo brutalno se odnosio prema zaposlenicima koji su mu to isporučili kada je bilo gotovo, osim onih koje je cijenio, a kojih je bilo jako malo (Jony Ive, ako se ne varam - i to je to nakon Woza. Ne možemo tvrditi da je bio super cool frend s cijelom Upravom, jer to ne znamo).
Znači, za njega je izmišljao cijeli orkestar ljudi, a onda bi se on pojavio na, kako Burr to brutalno kaže "nerd festu" u "cool tenisicama, Levisicama bez remena) i stao na pozornicu - sam.
Ali maknimo to, naravno da čovjek ne može staviti 400 ljudi na stage.
Meni je smiješno bilo kako je opalio reklame. Isus, Gandi, ja!
I Vanjuška, ako ne shvaćaš da je sve ovo samo šala - onda malo preozbiljno shvaćaš cijelu stvar.
Nije Burr tako loš, samo nije Dave Chapelle.
Tko je nama kriv što držimo Jobsa na pijedestalu.
Pogledaj zadnji video od Chapella o Bushu. Jel ti smiješan?
Što misliš, koliko je prijetnji dobio od republikanaca kada je to objavio?
Ako sam nešto shvatio na ovim stranicama, to je da sam svijet i debate ovdje shvaćao preosobno i preozbiljno.
Puno je bolje nasmijati se malo. Promijeniti točku gledišta.
Tesla je s naših prostora. Ako jedan Burr vidi koliko je Jobs pretjerivao u samomarketingu, kako to ne vidimo mi?
EDIT:
Tesla je pravi izumitelj u čistom smislu te riječi, Jobs je - vizionar. A Tesla je vizije dobivao u glavi, odradio cijeli koncept u istoj (ništa nije stavljao na papir dok to nije smatrao gotovim) - i onda napravio skicu, pa sam i proizvod.
Stanu li ta dvojica u istu rečenicu?
Pogotovo ako znamo kako je završio Jobs, a kako Tesla (Jobsa se slavi dan danas, Teslu čak i mi zaboravljamo)...
Eto, to je to.
Također, bez ljutnje.
Volim i ja Jobsa. Ali mene je nasmijalo...
Sorry - ali po meni to nije isto.
EDIT 1:
Teslu su pokrali prijatelju. Mi, u čijoj je državi rođen, smo mu u vrijeme smrti zaklali sav rod i spalili kuću jer je bila NDH, a prijatelji Ameri su mu ušli u New Yorker hotel, prvo s FBI-em da pokradu SVE šta se pokrasti dalo od ideja, nacrta.
Tesla je na kraju volio samo golube, ljude nije podnosio koliko su ga puta razočarali u životu. I kada Westinghouse nije mogao isplatiti njegov dio od svake dionice - Tesla mu je oprostio sav dug. Westinghouse se financijski oporavio, i u znak zahvale do kraja Tesli plaćao smještaj i neku siću za hranu, koju je on proslijeđivao golubovima.
I na koncu, Tesla je htio da svi ljudi na planeti plodove njegova rada uzimaju free of charge.
I tu je puklo.
A kako se Jobs odnosio sa svojim bogatstvom? Jel mu ikada palo na pamet da ikome (tu govorim o više ljudi, ne kućnom prijatelju u što sam siguran da je bio i više nego darežljiv iako nemam nikakav dokaz za ovo) pokloni nešto više od iSight kamera na jednom Keynoteu?
Ili je on taj koji je uveo naplaćivanje svakog kabela, da se iz kupca izvuče zadnji cent?
Evo, možemo i dublje ući u priču.
Nije bio bahati američki milioner, ali nije bio ni poznat po nekim fondacijama. To mu sada radi žena. Ili griješim? Slobodno me ispravi u čemu god misliš da griješim, stvarno se neću naljutiti. Piši slobodno.
EDIT 3:
I zadnje - ponavljam da se ne ljutiš ali si me jednostavno naveo na razmišljanje o njima sada: tko je prvi predvidio telefon bez žice sa slikom? Mislim da bi odgovor na to pitanje trebao znati sam.
I zato me Burr uspio nasmijati. Eto. Ako sam pogriješio, isprika još jednom svima kojima sam uvrijedio idola.
Najiskrenija.
I tebi posebno, Vanjuška.
Nije mi to bila namjera.
A tu foru sam vidio taj dan kada sam je stavio, a stara je valjda više od sedam godina...
Čak ima i dio koji je tu odrezan, a spominje kineske "sweat shopove" kao radnu snagu, dok se reklamira Gandi. No, to mi se ne da tražiti, samo ću te razljutiti još više, a to ne želim.
EDIT 4:
By the way, koliko je Burr zapravo brutalan u tom crnom humoru, trebaš vidjeti šta kaže za smrt Ethana Hawkinga. Mislim, nekima je stvarno seljačina, a neki ljudi kuže takvu vrstu humora.
Ali ako te taj klip zanima, potraži ga sam, ne želim tu zaraditi još ljutnje od bilo koga...
28.10.2020 | 15:03
Evo, u znak isprike, dolazi Božić uskoro - pa poslušaj Jingle Bells u izvedbi svih naroda i narodnosti bivše nam države.

Da ti odmah objasnim da ne moram kasnije, ovo mi je smiješno jer sam rođen u SFRJ, a deda mi je po danu bio postolar, a noću svirao ovakvu dugmetarku koju je ostavio baš meni. I koliko mi budi sjetu i na njega i na način života koji sam imao kao klinac, toliko me nasmijalo. Eto.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 9 sati, 4 minuta
  • Kloba: Na Bačvicama, sorry
  • Kloba: Sjećam se. Spavali su u onom hotelu na Žnjanu. I ja sam tamo noćio jednom. Jako dobar hotel. Ko jučer da je bilo. Kako je Laušević rekao "Godine prođe, dan nikako". :)
  • drlovric: Prvi i zadnji put sam HR reprezentaciju gledao na Poljudu protiv Brazila. Davno je to bilo.
  • Kloba: I zaključno da se i ja priljučim - samo da se nešto novo i zanimljivo događa! :D
  • Kloba: Ma što se atmosfere tiče, nema do Poljuda. Još samo da nisu u svađi s HNS-om, svaka reprezentacija tamo se smrzne kada dođe. Samo šta ćeš kada kafići u koju zalaze Torcidaši otvoreno stavljaju znakove "ne poslužujemo osobe koje su došle gledati reprezentaciju". U tom stilu. Ne vole HNS nikako.
  • Kloba: Evo link [link]
  • Kloba: drlovric, pa spomenuo sam to ako ti je promaklo. Točnije, zacrtali su si da za 112. rođendan Hajduka (11. 02. 2023.) dosegnu probjku od 112 tisuća članova. A kako su ranije stigli sa 60 preko sto, nije bilo nerealno to očekivati. A po podacima za 2022., ako ne griješim, Real je imao 120 tisuća članova
  • drlovric: Ma nema veze, samo nek se nesto desava :D
  • cariblanco: Badava će trčati bili i plavi, kad će bijeli biti prvi ;)
  • drlovric: Poljud bi bio pun da je i duplo veci. Ne postoji na daleko losiji klub sa lojalnijim navijacima :)
  • drlovric: @Kloba: Hajduk ima 100 K clanova. Neki dan su pustili ulaznice u prodaju. Otvorio sam na 3 racunala, 7 browsera, logirao se u svaki (kao clan) da uspijem ugrabiit ulaznicu. I nisam uspio. Srecom je brat raido istu stvar u Njemackoj, pa nam je kupio on. Za 2h rasprodat stadion, serrver padao......lista cekanja po sat i po da udjes u sucelje da bi kupio kartu. I to sve ako si clan. Ostali nisu mogli
  • Kloba: Aha, hvala ti na informaciji!
  • Borisone: Ako imaš i LAN i WIFi aktivan na Mac-u, prioritet ti je po defaultu da promet ide prvo po LAN-u.
  • Borisone: To ti je propusnost WiFi-a usko grlo.
  • Kloba: Što se brzine neta tiče, kada laptop spojim LAN-om na ruter, iako mi je u postavkama i dalje Wi-Fi mreža kao opcija spajanja - brzina je 950 Mbps. Kada iskopčam LAN kabel, doslovno deset sekundi nakon ovog rezultata - brzina padne na 200 do 300 Mbps-a. Nije nam jasno! :D
  • Kloba: A Hajduk je ipak najtrofejniji i najstariji hrvatski klub. Bio bi red da se i oni vrate na staze stare slave. Zanimljivost mi je da imaju registriranih navijača više od 110 tisuća, u rangu Real Madrida. Respect, u svakom slučaju. :)
  • Kloba: Štose nogometa tiče, nisam pratio HNL osim u tekstovima pa ne znam tko je više zaslužio ove godine. Rijeka ili Hajduk. Ako je Rijeka dala više, neka bude Rijeka. Zarad one krađe kada ih je Gračan trenirao, ako se dobro sjećam.
  • Kloba: Star možda godinu dana, refurbished kupljen od A1.
  • Kloba: Mobitel je iPhone SE 2022.
  • Kloba: Ljudi, imam pitanje u vezi brzine interneta. Kako sada imam gigabit download u teoriji, u praksi mi je to na laptopu oko 940 Mbps. No na mobu, koji je spojen na isti Wi-Fi (5G) ne pokazuje više od 450 Mpbs download. Ima li neki razlog tomu?
  • cariblanco: I ja kao Dinavovac, bi Volvo da Rijeka osvoji naslov, jer je to zaslužila
  • drlovric: Dinamo j ezapoceo kao drzavni projekt, da se podigne nacionalna svijest u novonastaloj drzavi. Kasnije je prepusten kriminalnoj skupini na upravljanje, koja je radi osobnih interesa obesmislila cijelu ligu. Srecom ta vremena su iza nas. Mislim da je ove godine Rijeka najvise zasluzila da bude prvak, jer igraju najbolji nogomet.
  • Kloba: Iskreno, radi dobrobiti hrvatskog klupskog nogometa, htio bih da ili Hajduk ili Rijeka ili Osijek osvoje ovu sezonu. Da se stvori nova velika četvorka u ovoj maloj zemlji.
  • Kloba: Pa valjda ćeš ove godine slaviti. Dugo niste bili ovako blizu. ;)
  • drlovric: Za Hajduk. Zato sam ovako mlad i pogubio zivce :D
  • cariblanco: za koga navijaš...naše ;)
  • drlovric: Za vikend sam u Splitu. Ostajem par dana. Ako neko od Jabucara dolszi gledati najveci nogometni derbi u Hrvata, tu sam za pice, kavu, rucak…
  • smayoo: Nažalost, je... :(
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Kaj je umrla Slađana Milošević?
  • smayoo: RIP Slađana Milošević :(
  • Yonkis: [link] iPhone prodan na aukciji za 130.000 dolara
  • Yonkis: macOS Sonoma 14.4.1: fixes USB hubs connected to external displays may not be recognized; Apps that include Java may quit unexpectedly
  • Soffoklo: Fora. Creating a Macintosh-inspired Mac Studio iPad dock. [link]
  • abajo: Kloba: [link]
  • Kloba: Ekipa, može li me neko upititi n stranicu da si skinem macOS Catalina kako bih nanovo reinstalirao komjuter? Taj OS mi je najnovji koji ovaj moj Retina iz 2013. može "progutati". Kako se svi razumijete u ove stvari više od mene, bio bih zahvalan!
  • cariblanco: Na kraju sam skužio koliko je sati, po svitanju...ono fakat čudno ?
  • cariblanco: Istina je da Paragvaj mjenja vrijeme koji je blizu, ali ja imam Argentinski sim :D
  • cariblanco: Sad na mobu s našim sim_om je 7.25 a na mobu s Argentinskim sim_om je 8.25 ! S tim da Argentina nema promjenu verbena ?
  • cariblanco: Jurors imam dilemma, koliko je sati ? koliko mi je poznato mi nismo premjenili vrijeme, mjenjamo ga sljedeći vikend
  • Zdravac: MKBHD pratim i ja, ok je lik, realno recenzira, ne sipa hvalospjeve
  • Kloba: Ma bez daljnjeg. Čovjek si je osigurao egzistenciju, pa i vrlo luksuzan stil života već sada. Ima video u kojem pokazuje svoj studio, linkao sam ga tu svojevremeno. Ma preludo. A tek onaj Mr. Beast? Taj živi u studiu. Opsjednut YT-om.
  • drlovric: Zaradio j eon puno vise na otm videu. Pogledaj samo broj pregleda :)
  • Kloba: NIsam ni ja znao. A šta ćeš, cijena napretka. Za šta je dao 40 somova, sliku CD-a i iTunesa... :)
  • Yonkis: Kloba, što nisi odmah rekao kako je završio unboxing i aktiviranje iPhonea :)
  • Kloba: MKBHD kupio originalni, nikada otvoreni first gen iPhone na aukciji u Chicagu za 32 tisuće dolara. Sa dostavom, porezima, i dodacima na sve ispalo ga je 40 tisuća. Video je tu: [link]
  • Yonkis: [link] - Justice Department sues Apple, alleging it illegally monopolized the smartphone market
  • Kloba: I ja brže na net, nađem video naslova 7 Ways To Fix PS5 Error Code CE-117773-6 :) I prvi "way2 mi pomogne, skužim da je do njih
  • Kloba: Uglavnom, kada sam htio skinuti save sa clouda PS Plua za Horizon 2, javi mi grešku Error Code CE-117773-6
  • Kloba: EON Premium sam uzeo, ne vjerujem koje sve kanale imam. Ruske, Ukrajinske, pa klasika CNN, BBC, Sky, ovo ono. Ali i puno iz regije

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

ammadeus, Kloba, Riba, SubZeroed, tomislav.c, Anonimci (2231)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.32 Seconds

Provided by iJoomla SEO