Evo i malo humora...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Evo i malo humora...


  • HardcoreMAC
  • Posjetitelj
10.11.2011 | 14:05
Kako su ovdje svi više-manje ozbiljni, pokušaću unijeti malo humora u sivilo svakodnevnice. Evo malo istinitih priča koje se mogu čuti kod traženja pomoći u USA...

-----------------------------
Podrska: Kakav kompjuter Vi imate?
Korisnik: Bjeli...

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Korisnik: Haj, ovde Celine. Ne mogu izvaditi disketu.
Podrska: Da li ste pokusali pritisnuti dugmich?
Korisnik: Da, ali se nista ne desava.
Podrska: Ovo ne zvuci dobro; zabiljezicu pa cemo...
Korisnik: Ne ... sacekajte trenutak... Nisam je jos stavila...jos uvek je u mom stolu... izvinite.

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Podrska: Kliknite na ikonicu "My computer" na lijevoj strani ekrana.
Korisnik: Vase lijevo ili moje lijevo?

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Podrska: Dobar dan. Kako Vam mogu pomoci?
Korisnik: Hi... Ne mogu printati.
Podrska: Hocete li da klikcete onako kako ja budem i...
Korisnik: Slusaj kompa; namoj da pocinjes strucno sa mnom! Nisam ti ja Steve Jobs! !!!

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Dobar dan, ja sam Marta, ne mogu printati. Svaki put kada pokusam pojavi se poruka "Ne mogu da nadjem printer". Cak sam podigla printer i stavila ga ispred monitora, ali kompjuter jos uvek kaze da ne moze da ga nadje...

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Korisnik: Imam problem s printanje u crvenoj boji...
Podrska: Da li imate kolor printer?
Korisnik: Ne.

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Podrska: Sta je sada na vasem monitoru gospodjice?
Korisnik: Medo koga mi je moj decko kupio u supermarketu.

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Podrska: A sada pritisnite F8.
Korisnik: Ne radi.
Podrska: Sta ste tocno napravili?
Korisnik: kako sto sam napravio, pa pritisnuo sam F taster 8 puta, bas kao sto ste mi rekli, ali se nista ne desava...

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Korisnik: Moja tastatura ne radi uopce.
Podrska: Da li ste sigurni da je utaknuta u kompjuter?
Korisnik: Ne. Ne mogu da vidim zadnju stranu kompjutera.
Podrska: Podignite tastaturu i napravite 10 koraka unazad.
Korisnik: OK
Podrska: Da li je i tastatura posla sa Vama?
Korisnik: Da.
Podrska: To znaci da tastatura nije prikljucena. Ima li tamo jos jedna tastatura?
Korisnik: Da, ovde je jos jedna tastatura. Aaaa...ova radi!

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Podrska: Vasa lozinka je malo slovo j kao jabuka, i veliko slovo V kao Viktor, i broj 7.
Korisnik: Da li je 7 velikim ili malim slovima?

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Korisnik ne moze da se "ubaci" na internet.
Podrska: Da li ste sigurni da koristite ispravnu lozinku?
Korisnik: Da siguran sam. Vidio sam da je i moj kolega unio istu.
Podrska: Mozete li mi reci koja je vasa lozinka?
Korisnik: Pet zvjezdica.

---------------------------------------------- --------------------------
-----------------------------
Podrska: Koji antivirusni program koristite?
Korisnik: Operu.
Podrska: To nije antivirusni program.
Korisnik: Joj, izvinite...Internet Explorer.

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Korisnik: Imam ogroman problem. Moj kolega je postavio skrinsejver na moj racunar, ali svaki put kada pomaknem mis, on nestane!

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Podrska: Microsoftova tehnicna podrska, mogu li Vam pomoci?
Korisnik: Dobar dan! Cekao sam vise od 4 sata na vas. Mozete li mi reci koliko dugo treba da cekam pre nego sto budete mogli da mi pomognete?
Podrska: Uff..? Izvinite, ne razumem Vas problem?
Korisnik: Radio sam u Word-u i kliknuo na help prije vise od cetiri sata. Mozete li mi reci kada cete konacno moci da mi pomognete?

------------------------------------------------------------ ------------
-----------------------------
Podrska: Kako Vam mogu pomoci?
Korisnik: Pisem svoj prvi e-mail.
Podrska: U redu, i, kakve vrste je vas problem?
Korisnik: Pa, napisao sam pismo, ali ali kako da ga ubacim u postanski sanducic????

Eto, cisto poradi malo zabave....
10.11.2011 | 14:12
da stvar bude gora vjerojatno je sve od navedenog točno, a i da nije opet je smiješno
10.11.2011 | 14:20
fala
10.11.2011 | 14:25
Od svih customer support grozota, ova je ipak najveća... :

http://designerlady.com/Pages/TooStupid.html
10.11.2011 | 14:41
Kada smo na temu humora...

moja najdraža serija. Nedavno su postavili novu epizodu nakon dugo vremena

www.thewebsiteisdown.com/
  • HardcoreMAC
  • Posjetitelj
11.11.2011 | 08:49
Hehehe. izvrsno...... samo naprijed! Baš sam se ismijao do suza!
11.11.2011 | 16:11
Sjedim u kafiću, čitam smayin link i padam od smijeha. Toliko da mi je neugodno.
11.11.2011 | 16:26
Ja imam vrlo sličan primjer sa strujom iz vlastitog iskustva kad me ženska uvjeravala da je isčupala komp iz struje a on i dalje radi.

Kao, smrznuo se miš. To je bilo na onim starim G3 iMacovima na kojima bi ponekad trebalo isčupat miša pa ga ponovo uštekat u USB da dođe sebi. Uglavnom ona je to napravila i nije pomoglo. Onda je isčupala kao sve iz struje a komp i dalje radi, onda je još tko zna što isprobavala i nakon toga je zvala mene što da radi. Naravno da joj nisam vjerovao da je iMac iskopčan iz struje.

Uglavnom, komp se ugasio sam nakon 10 minuta. Kad sam tamo došao za par dana vidio sam u čemu je fora. Imali su UPS. Kad je njegov kabl isčupala iz zida to baš nije previše pomoglo s iMacom.
11.11.2011 | 20:11
Jedna moja bivša kolegica vozila je starog dvotaktnog Wartburga koji se ponekad ne bi ugasio kad isključiš kontakt. A nije imala UPS.
  • HardcoreMAC
  • Posjetitelj
07.12.2011 | 10:03
smayoo kaže:
Jedna moja bivša kolegica vozila je starog dvotaktnog Wartburga koji se ponekad ne bi ugasio kad isključiš kontakt. A nije imala UPS.


To je zato jer je Wartburg imao dvotaktan motor, sa magnetskim razvodnikom, koji bi nastavljao raditi, sve dogod se auto kretao.
07.12.2011 | 10:32
Ne, nego vjerojatno zbog pregrijavanja motora pa mu za paljenje gorive smjese nije bila potrebna električna iskra.

Ispričavam se na OT obzirom da ne doprinosim humoru, nego objašnjavam tehnikalije.
07.12.2011 | 10:42
Da, o tome se radilo. A kako je glupi Wartburg imao i ono glupo kvačilo, nisi ga mogao ugasiti ni na onaj uobičajen način kako se gasi dizelaša s prebrikanim elektroventilom - da ubaciš u najvišu brzinu, potegneš ručnu i pustiš kvačilo.
  • HardcoreMAC
  • Posjetitelj
07.12.2011 | 11:12
Kako su nastali Crnogorci......

I reče Isus jednoga od dana prije posljednje večere: "Ostanite tu dok se ne vratim" - a baš su na redu bili Crnogorci....
07.12.2011 | 12:47
30.01.2012 | 14:46
I was in the restaurant yesterday when I suddenly realized I desperately
needed to pass gas. The music was really, really loud, so I timed my
gas with the beat of the music.

After a couple of songs, I started to feel better. I finished my coffee,
and noticed that everybody was staring at me....

Then I suddenly remembered that I was listening to my iPod.
30.01.2012 | 15:31
Ovo stvarno zna čovjeka prevariti, doduše na ulici...ne znam tko normalan sluša iPod u restoranu (?)
30.01.2012 | 15:52
Amerikanci?
30.01.2012 | 16:15
Super linkovi.
Moj doprinos:
clientsfromhell.net/
30.01.2012 | 17:13
Evo zabave:
www.theuglydance.com/
30.01.2012 | 19:55
O, Bože...
31.01.2012 | 12:58
Evo jedna zanimljiva fotografija!
409176_10150547231212590_194358507589_8995891_2123772869_n.jpg
03.02.2012 | 14:09
Siri u Škotskoj:



04.02.2012 | 13:06
Evo nesto i od nasih susjeda
04.02.2012 | 23:04
MousePad Air
MousePad_Air.jpg
05.02.2012 | 16:03
linux.jpg
05.02.2012 | 18:17
05.02.2012 | 18:27
Meni par dobrih
apple_funny_microsoft_e11ac8f3e61355c7e86a95f59978cc35_m.jpg
Prilozi:
05.02.2012 | 18:29
2.
computer582.jpg
Prilozi:
05.02.2012 | 18:30
3.
labrit_labdien_11.jpg
05.02.2012 | 18:32
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 10 sati, 9 minuta
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?
  • dpasaric: Poanta je da je besmisleno dalje širiti raspravu.
  • Air: Fakat imaš teških osobnih problema
  • Air: Protiv "cara" se ne smije ništa pisati?
  • Air: Smetati osobno?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.57 Seconds

Provided by iJoomla SEO