Starcraft II - trilogija!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Starcraft II - trilogija!


12.10.2008 | 15:40
Čudi me da još nitko nije komentirao!

Blizzard je odlučio igračima ponuditi više, a i sebi povećati zaradu - Starcraft II izlazi kao trilogija!

Ukratko - kažu da nisu mogli utrpati sav sadržaj u jednu igru bez da čekamo još godinu dana. I to im vjerujem. Plan je da Starcraft II u svom multiplayer dijelu izađe kompletan već s prvim dijelom, ali kampanje za jednog igrača izlaze jedna po jedna - prvo svestrani terani, zatim strah i trepet zerga i na kraju moćni protosi.

To znači bogatije single-player kampanje i više cinematicsa, a ono najbitnije - multiplayer i editor mapa dolaze sa svakim dijelom trilogije.

Već se veselim na tri nove kutije na mojoj polici!
12.10.2008 | 20:25
Pridružujem se čekanju. Ima li ikakvih najava kada otprilike izlazi prvi dio van?
12.10.2008 | 20:28
A jedva čekam i utorak!!!
12.10.2008 | 21:24
Hm, nadam se samo da ce i cijenu podjeliti na 3 djela jer inace im to bas i nece proci najbolje
  • Dijete
  • Posjetitelj
12.10.2008 | 21:31
Lako tebi Davore imat tri kutije na polici kad imaš riješenu egzistenciju i drago mi je za to.. ozbach..

Mislim, i nas doma krase po dva komada Wow ekspanzija, al opet..



nego.. mene isto veseli taj utorak.. ali taj utorak mi je baki rodjendan što znači da idem do nje.. što znači da ću kad dodjem doma morat strusit par deci nečeg žeščeg da me vrati u normalu pa ću vjerojatno zaboravit na hepening kojem se veselim..

oće me netko podsjetit?
13.10.2008 | 23:37
Sto je uopce u utorak?

Moj je problem sto nemam prikladan hardver za taj Starcraft...
14.10.2008 | 00:11
U utorak je prema najavama predstavljanje nove Mac book/pro linije. Čudi me da to ne znate. E sad pošto namjeravam opet kupiti Mac (ovoga puta će to biti laptop), jedva čekam novitete i jako se tome veselim. Tada samo treba čekati da dođe u HR. Više o tome na www.mackorisnik.com. Osobno mislim kad je Blizzard u pitanju da mi cijena nije bitna. Mjesec dana ne pijem kave prije posla i na poslu i nova original igra je tu. Kako Davor kaže "na polici". Da bude kompletno. Jedino mi je žao u cijeloj toj priči da Warcraft II i Diablo 1 ne rade na OSX-u (ali zato imam novi PC he, he, he). Dakle, utorak u 19.00 (po našem vremenu).
  • Dijete
  • Posjetitelj
14.10.2008 | 00:52
HA!

Auto je na popravku, ne idem baki
14.10.2008 | 01:54
Ma za cijenu manje-više, nisu to neki veliki iznosi, a tko to voli će uvijek naći gdje uštedjeti da si to priušti - ionako će sigurno proći mjeseci i mjeseci između epizoda, a Blizzard zaslužuje svaku lipu. Mene među ostalim veseli takav rasplet jer to znači da će ponuditi daleko bogatiji sadržaj, a to je dobro. Problem je i što se Blizz sada navikao na pretplatničke igre, a ovo je pay&forget igra, pa su valjda kroz ta 3 dijela nastojali to malo ublažiti - jer naviknuti su na milione mjesečno... ja s time nemam problem jer mislim da ih i zaslužuju.
14.10.2008 | 02:00
Riba je napisao:
Moj je problem sto nemam prikladan hardver za taj Starcraft...


Baš me briga što nemaš, smisli ga do tada, makar složio jednu PC kantu samo za to - ne moraš je niti gasiti, čisto kao SC konzola!

Ma zapravo pazi - znaš da ćemo po tome najviše turpijati u LAN-u, a onda to možemo u Kreativnom, mi barem imamo sirove snage koliko hoćeš... jedino ćemo morati na jednom osmaku izbaciti 2x7300GT koje su unutra i staviti jedan Radeon ili 8800.
14.10.2008 | 11:09
Dijete je napisao:
HA!

Auto je na popravku, ne idem baki


Priznaj da si se po noći iskrao i sam ga sabotirao!
  • Dijete
  • Posjetitelj
14.10.2008 | 12:38
Ma nisam, honor vorton.. oduljio se popravak, trebao je danas bit gotof, ali nije..

kad smo kod hardverskih zahtjeva, ja jos uvijek nisam promijenio onu mizeriju od grafičke, nikak da mi dođe svježnjić novaca koji ne mora otić na nekaj drugo..

evo npr, sad će soma i nekaj otić autoelektričaru, a to je soma više nego kaj sam planiral.. dal bi mu nekaj bez problema.. al opet, to je ženina lova, tak da mi je opet isto..

ah, jos par tjedana pa će valjda i meni svanut sunce.. i onda ću opet vagat između Atija i envidije.. ja bi Atija..
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 3 sati
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Kratos, Riba, Anonimci (499)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 0.97 Seconds

Provided by iJoomla SEO