Echoes of Doom
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Echoes of Doom


16.10.2008 | 20:07
Probudila se nakon neobično lagane pobjede nad Hordom u zelenoj Arathi udolini. Iako su protivničke snage bile na broju, bilo je toliko ležerno da su mnogi sumnjali da se radi o zamci. No, začudo, zamke nije bilo. Otresla je prašinu sa svojih epskih štitnika na ramenima, skinula plašt i oklop. Gusta vilenjačka kosa mjesecima je sapletena u rep - tako joj najmanje smeta dok jaše svog vjernog bojnog tigra. Vrijeme je da je rasplete, opusti se i prošeta barem do lokalne konobe. Kosa joj je narasla - i posjedila, ima i par bora oko očiju - nije čudo za nekoga tko je prošao stotu...

Vjetar s pučine donio je par pahulja snijega... zapitala se - kako je na sjeveru?
16.10.2008 | 20:30
Uuuu neko je gadno zabrijao
  • Dijete
  • Posjetitelj
16.10.2008 | 23:44
uuuuuuuuu.. makli mi insect swarm..
17.10.2008 | 00:14
Ajme davore, zmarci me prosli od role play zara . Doslo mi da idem pisat o epskom farbanju kose na svom pristu , al eto, postedicu vas, this time .
  • Dijete
  • Posjetitelj
17.10.2008 | 01:03
Hm.. nisam jos pokrenuo.. sad stvarno u krpe.. al vidim da se posjećivala brijačnica, a?
17.10.2008 | 01:18
Nisu niti jeftini... ne znam da li igrači nižeg nivoa imaju kakav popust...
  • Dijete
  • Posjetitelj
17.10.2008 | 01:50
prestala glavobolja, najednom sam se razbudil, idem dat zeni patch na stick da si ga instalira ak oće.. jer idem nutra..

Jedan dva AVa prije spavanja vidim kaj mogu il ne mogu..
17.10.2008 | 03:15
I ja ću, ali moram prvo vidjeti što s talentima... uf uf...
18.10.2008 | 21:47
I? Kakvi su dojmovi? Tko je OP? Tko je nerfan? Kako ste složili nove talente? Da li je tko uzeo novu profesiju? Nove arene?
19.10.2008 | 00:47
Dojmovi su pomjesani, sa priestom sad imam puno vise survialabilitya, tako da sam 20 killng blow's i ostale pvp achievmentse zarulao bez problema, no dps output u PVE.u mi se nimalo ne svidja,

Sto se tice mog maga, odusevljen sam novim cakama u fire talentima i uzivam lvlajuci ga do 70, koliko mi vrijeme dopusta.

P.S. retri paladini, omfg.
19.10.2008 | 02:25
Ja bih isto rekao "mixed feelings"... po statistici sada imam manji spell power nego sam prije imao spell bonus. No, na BG-u nisam vidio neku bitnu razliku, roknuo sam i jedan crit od 4911 i dobili smo dva AB za redom, pa sam brzo otišao off-line da lijepo sanjam . Vidim da imaju novi Battlemaster trinket i nove plašteve po 20k honora, pa me to sada popalilo da nastavim po BG-u, ali malo me strah kako će svi ti epic itemi kotirati kada izađe ekspanzija. Malo bih se glupo osjećao da sam grindao honor 3 tjedna za plašt, a onda uleti zeleni drop level 75 koji je jači...

Inače, vidim da su puno drugih sitnica sredili i ispravili... grafike, zvukova, detalja... glyphovi su mi fora dodatak na priču, ali imaju čudan okus - većina njih kao da presipava iz šupljeg u prazno - "dam ti ovo, ali onda pušiš ovo". Ja volim jasne i nedvosmislene beneficije - kao što nudi enchanting npr. Možda su na većim nivoima bolji, vidjeti ćemo...
  • Dijete
  • Posjetitelj
19.10.2008 | 11:09
Nažalost još nisam imao vremena poigrat se, ne brojim onaj jedan AV nakon respecanja sa Djetetom.. I tu nisam pratio brojke, nego sam bio presretan kaj mogu trčat brzo ko i svi ostali, a ne vucarat svoje korijenje i kaskat..

Magica polako raste, ošla na ful frost pa da vidimo kaj bu tam.. malo je skakala po STV i mislim da ima veći Spelldamage, mislim, nemam pojma..

Warlock dem, je dobio polminutnu metamorfozu u crno ciklamastog (ja i boje, pih) krilatog demona sa cooldownom i taj momak mi je nešto najbolje u ovom patchu, ali je li, nisam se stigao poigrat pa ne znam je li čemu, u svakom slučaju, razbio jak je..
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 sati, 14 minuta
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.41 Seconds

Provided by iJoomla SEO