Reset iPad mini 7.1.2 JB na početne postavke
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Reset iPad mini 7.1.2 JB na početne postavke


21.10.2014 | 18:40
Ljudi pomagajte.

Evo sam prodao braticu iPad mini non retina i sad bi i on i ja zeljeli da dobije full cist iPad a da ostane na iOS 7.1.2 i da zadrzi JB.
On vec posjeduje iPhone i sada zeli i iPad ali da mu ostane JB jer je i tamo kupovao neke njemu bitne app ili jutilitije koje nije mogao dobiti preko AppStorea jer ih nije bilo. Ne ulazim sad u te detalje. Mene zanima kako bih mu najlakse mogao sve resetitrati na tvornicke postavke, znaci da ocisti sve moje aplikacije slike i video ali da zadrzi JB. Ako mi se to shebe ili zaglavi negdje, nece ga kupiti niti zeli stavljati iOS 8.
Znaci da krene kao kad ga prvi put upali ili kad se uradi JB pa pocetne postavke. Nadam se da nisam sta zgriješio postavljajuci ovo pitanje, a ako jesam ispricavam se ali Vas ujedno molim za pomoć barem na PM.

Hvala Vam !
21.10.2014 | 19:29
Na zalost jedina opcija je jedno po jedno brisati i iskljucivati opcije da dobijes prividno clean ipad. Apple ne potpisuje nista ispod iOS 8. Tako da opcija restore i sa spasenim blobs ne pije vode
21.10.2014 | 19:43
I ocekivao sam takav odgovor al reko da pitam. Zapravo sto sam htio pitati sta bi se desilo kad bih išao u Settings--->General--->Reset pa odabrao :

1. Reset All Settings

ili

2. Erase All Contenet and Settings

Dali bi mi se odabirom jedne od ove dvije opcije i JB izbrisao ili ne ? Dali je sigurno ovo napravit ili ne ili jedno je a jedno nije.

Hvala !
21.10.2014 | 19:49
Zasto ne napravis semi restore?? Npr. koristis iLexRat??



Repo:

www.myrepospace.com/profile/iLEXiNFO



Ovo ne brise JB, samo ga vraca na pocetno stanje...
21.10.2014 | 19:53
ante_pejic kaže:
Zasto ne napravis semi restore?? Npr. koristis iLexRat??

Repo:

www.myrepospace.com/profile/iLEXiNFO

Ovo ne brise JB, samo ga vraca na pocetno stanje...



BRAVO ! Bas to mi i treba...hvala puno.

Ali ipak me zanima sta bi se desilo kad bih isao na onaj reset kako sam pitao maloprije ?
21.10.2014 | 20:06
Vjerojatno bi iphone upao u tvz. loop .. Pa bi morao stavit mob u DFU i restore na ios 8.1
21.10.2014 | 20:15
ante_pejic kaže:
Vjerojatno bi iphone upao u tvz. loop .. Pa bi morao stavit mob u DFU i restore na ios 8.1


Da to sam si i mislio, zato sam prvo i pitao, da ne bi bilo kasnije kukanja. Hvala na pomoci !!!

Pozdrav !

P.S. iPad upravo otputovao, ali doci ce jednog dana drugi,otisao je u prave ruke
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 20 sati
  • Borisone: Ma nije to, nego se sada početna stranica učita u tren oka. Treba bar 3-4 sekunde da bi bilo moderno.
  • Riba: Uostalom, nije Jabucnjak neresponsivan nego je vama ekran premalen! :-D
  • dpasaric: I nisi boomer, ti si gen X! :)
  • dpasaric: Zašto bi itko išao na ovaj tip weba s mobitela? :)
  • Riba: Hoce, vec je u pripremi godinama ali je implementacija malo zapela...plus sto ne pomaze sto ja boomer nikada ne idem na jabucnjak sa mobilnog uredjaja. :)
  • CoffeePod: Jabucnjak*
  • CoffeePod: Hoce li Jabuvnjak ikad dobit reponsive sajt?
  • cariblanco: Danas smo u Osijeku, možda shebali turističku sezonu :D
  • dpasaric: Slijedi uskoro osvrt na naslovnici...
  • Air: ...a Applevom slučaju iako te fore drugi telefoni imaju već godinama, ali kad to Apple napravi mi bi se trebali diviti tome kao toploj vodi.
  • Air: Meni Keynote izgleda kao kad Trum hvali samo sebe i svoje odluke kao ono baš najbolje, iako ga je cijeli Svijet popljuvao...
  • drlovric: Na Mac, Spotlight je odlican, kao i boja foldera (konacno) :)
  • drlovric: iPad je odlicno profitirao. Ako sve ovo ne zakljucaju za najnovije modele only :)
  • Riba: Keynote mi je kao neka epizoda Teletubbiesa.
  • Riba: Gledam taj WWDC i razmisljam kako su teme o umiranju mozda privlacnije. :-D
  • dpasaric: Idemo mi na ljepše teme, WWDC je za sat vremena! :)
  • dpasaric: Sve pet, ali nije li zanimljiva statsitika da je od zadnjih 30-ak (toliko pratimo na jednoj internoj grupi objave u medijima) sportaša, umjetnika i ostalih poznaith osoba koje su iznenada umrle, uzorak cijepljenih 100%. A znamo da je kod nas situacija bila cca 50:50, znači nešto lomi statistiku. Evo, samo to primjećujem.
  • smayoo: To što nije u javnosti poznato što je prethodilo njegovoj smrti, ne znači da nije prethodilo ništa čega bi ta smrt bila logičan i sasvim vjerojatan ishod. Moj pokojni stari je umro u 59. godini i svima koji ga nisu jako dobro znali je to bilo "iznenada". Nas koji smo mu bili bliski nije baš *iznenadilo*, iako nam je bilo teško i bolno.
  • Riba: Obrati paznju na nepoznate osobe poput mog oca koji ne uzima lijekove kako je propisano, odbija ici na kontrole, jedva je izvukao zivu glavu nakon srcanog udara pred par godina i jos hoda naokoo unatoc tome sto se cak i cijepio. Znanost bi se trebala na takve slucajeve usredotociti. :)
  • dpasaric: Samo primjećujem uzorak. Do sada je 100% kod domaćih i stranih poznatih osoba koje su iznenada umrle. Ponavljam, možda je zaista slučajnost, ali sada već postaje statistički zanimljivo.
  • Riba: Covjek je vjerojatno pocinio suicid ili izravno ili neizravno alkoholom, nije tu potrebna velika znanost.
  • dpasaric: Sjajan umjetnik je to bio. Velika šteta.:( I gle, opet moramo primjetiti slučajnost koja povezuje sve "prerano" umrle. :( Nadam se da će znanost potražiti uzroke takvoj statistici.
  • smayoo: RIP, Matija :(. Stvarno prerano.
  • dpasaric: Večeras u 19 sati po našem vremenu Appleov #WWDC25 keynote!
  • Maxxy: RIP Matija Dedić :(
  • smayoo: RIP :(
  • dpasaric: Umro Bill Atkinson! :(
  • drpongrac23: @Zdravac - Nemoj ići lijevo ako semafor je desno :) :)
  • Zdravac: hahahah
  • Zdravac: A da se, umjesto palac dolje/gore, uvede palac lijevo/desno?!
  • tino1: Gjuro, bola, Mazlum i to s veliko "M".
  • Gjuroo: Možda "mamlaz"?
  • tino1: Mazlum- na Herceg- Bolansanski- Budala.
  • Yonkis: Mazlum - Mazlum (maẓlūm) is an Arabic term for "oppressed, ill-treated, injured, sinned-against" (the antonym being ẓālim "oppressor"; root ẓlm "to oppress";).
  • tino1: Riba! Vraćaj karmu! Ej ne ćeš se imat kamo vratit.
  • tino1: Ej ukinuo Mazlum Karmu!! Šta vam je odmah vraćaj karmu Riba!!
  • smayoo: :(
  • drpongrac23: Napustio nas je Ivan Piko Stančić. RIP
  • Borisone: Logika kaže da bi verzija trebala biti od godine u kojoj se izdaje. Ima smisla godina plus jedan jer u posljednjih nekoliko godina obećanja dolaze s bar nekoliko mjeseci odmaka (ili nikad).
  • Yonkis: iOS 26 u 2025? [link]
  • cariblanco: Riječani, hoće li Važ biti vaš ?
  • smayoo: @Yonkis, piši u forum, ovo će ti tu iscuriti
  • Yonkis: Članak je odličan.. dijelim ga okolo ostalim Appleovcima koji nikako da ovdje puste korjenje. :)
  • hal9000: @dpasaric: ako nekome i nije korisno, barem je zabavno i poučno.
  • Yonkis: Ne znam dal da otvaram temu, treba mi prijedlog neke app za skeniranje prostorije (sa namještajem) kako bih mogao lakše namjestiti prostoriju sa postojećim stanjem, neka LiDAR app?
  • dpasaric: Članak je "up", imate što za čitati, nadam se da će nekome biti korisno! :)
  • cariblanco: ok,ty za info
  • dpasaric: Ograničen je taj modul za ankete, imao sam isti problem, ali on nakon par dana zaboravi IP, pa se mogao dati drugi glas za one koji su imali više Macova.
  • dpasaric: Hvala, idem urediti tekst za zadnjim info, pa ide objava večeras! :)
  • dpasaric: Evo, imamo 1.000!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Gjuroo, temeljnik, tino1, Anonimci (339)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 1.01 Seconds

Provided by iJoomla SEO