|
Hardmac izvješćuje da su uspjeli podići radnu frekvenciju 1.42 GHz Mac Minija na 1.67 GHz. Nakon serije testiranja uvjerili su se da je stroj stabilan. Napomena vlasnicima 1.25 GHz verzije: heatsink na 1.42 Miniju je drugačiji nego na vašem stroju i izgledno je da je zato 1.25 nemoguće dići više od 1.5 GHz osim ukoliko Apple nije u vašu Jedandvajspeticu stavio verziju iz Jedančetresdvojke, što zna biti slučaj. Nemojte sada svi odma skočiti po špahtle/špatule. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.