iLife 11 / iMovie 11 PROBLEM
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iLife 11 / iMovie 11 PROBLEM


22.11.2010 | 00:25
Smayoo iMovie 09 i '11 su ista stvar. Cijeli iLife paket nosi oznaku '11 po godini jel, ali sama verzija iMoviea je 9.0, iPhoto je 9.1 itd.

Slazem se potpuno da software treba biti lagan za koristenje zato sam gore i piao da mi nije jasna ekipa koja si natrpa najnaj profi program pa prtlja po njemu ne znajuci opce cemu sluzi pola opcija ali ovdje se radi ocigledno o tome da tih chapter marksa nije bilo u verziji koju si ti probao. U novoj ih ima i ne treba nista kopati po opcijama da se dodje do njih nego desni klik na klip i dodas mark. Potrazi trial ili kad budes kod nekoga tko ih ima sjedni 5 min i probaj.

btw ja sam "nabrijan" na novi final cut express ali nekako ga opce vise ne spominju pa se bojim da su odustali od aplikacije
22.11.2010 | 01:48
Mda... Moj je načelni stav da Apple ne zaslužuje da mu plaćam iLife jer to jednostavno nije dovoljno dobar paket softvera. Tako da, kako rekoh, kad se bude kupovao idući Mac, doći će s njim u paketu...
22.11.2010 | 10:43
@Smayoo...

I kod mene je bila ista stvar, nakon intuitivnog rada sa iMoviejem od v. 1 do v.6, sa "novim" iMoviejem su zasrali motku. No koliko čitam, ova zadnja verzija ima napokon opciju da se radi preko timelinea, kao u v.6, tako da se spremam isprobati i opet mu dati priliku.
24.11.2010 | 21:29
meni je iMovie sasvim ok za ovo za što mi treba. jedino ga je zaklao novi update pa sam vratio 10.6.4
24.11.2010 | 21:58
Da li se iLife pa i iMovie dobije sa novim iMacom ili ga treba posebno kupit? Mene baš zanima najviše video obrada pa želim bit siguran, a možda bi ipak bilo bolje odmah naručit i FCE?
24.11.2010 | 22:02
iLife se uvijek dobije mukte, kao i Mac OS, s novim Macom. Kad kupuješ retail Mac OS, onda ne dobiješ iLife, nego ga se kupuje posebno.
24.11.2010 | 22:30
smayoo je napisao:
iLife se uvijek dobije mukte, kao i Mac OS, s novim Macom. Kad kupuješ retail Mac OS, onda ne dobiješ iLife, nego ga se kupuje posebno.


To je dobro, a jesu li onda uveli nazad timeline u zadnjoj verziji iMovie? Ja sam se nekako na to naučio pa ne bih volio sada neke nove fore. Pitam jer bi onda naručio FCE odmah sa iMacom.
25.11.2010 | 00:16
To neka ti potvrde oni koji su radili u zadnjoj verziji.
25.11.2010 | 18:28
Uzmi FCE.
25.11.2010 | 18:37
zabac je napisao:
Uzmi FCE.


Pa gledao sam malo o FCE na internetu pa mi se nekako čini ok, jako blizu ovome s čim sam do sad radio, a i cijena je u rangu, pa pretpostavljam da će biti i mogućnosti.
25.11.2010 | 19:22
Ja isto mislim da ću svoje filmove delati u FCE-u. Nažalost još nisam upogonio iMovie.
21.12.2010 | 23:55
moze li mi ko objasniti kako da izbrisem ilife 11 sa mac-a?za razlog ne pitajte.
22.12.2010 | 00:24
Odvučeš u smeće, kao i bilo koju drugu aplikaciju?
22.12.2010 | 00:41
pokuaso sam ali mi je javljao neki error.Nista uspio sam ga izbrisati.
22.12.2010 | 01:32
Koji error?
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 22 minuta
  • miomika: 26.4 je vani, ali ništa od Geminija. Samo APlle Music i fora s koncertima. Neznam dal je vrijedno i skidati
  • Borisone: [link]
  • Borisone: Jel to Apple MD dostupan od 14.4. u HR? [link]
  • zoranowsky: @rak21, ja nisam, upravo sam dobio info da mi je narudžba stornirana zbog ograničenih količina. Netko je očito zeznuo kalkulaciju...
  • Yonkis: WWDC26 June 8–12, 2026 [link]
  • rak21: Je li netko ulovioacbook pro M5 pro za 2200 u instaru? Baš me zanima jel prošla narudžba ili su stornirali jjer su bili jeftiniji 500€ i više od drugih.
  • smayoo: Ja sam nedavno imao tako raspadnut prikaz oglasa u Firefoxu, ispalo je da je problem bio u Ghosteryju
  • CoffeePod: Probao sam Tahoe na M4 MBP i M2 Airu i ono je sramotno na sto lici i kako performa
  • CoffeePod: Ima netko da i dalje odbija preci na Tahoe i iOS26?
  • drlovric: Na iPadu u Sagari oglasnik se raspao. Tekst se preklapa i necitljiv je ispod fotografije artikla.
  • zoranowsky: Kod mene na firefoxu i safariju sve ok s oglasima
  • Yonkis: [link]
  • Yonkis: Jedino na Braveu izgledaju normalno. Firefox, Edge, Safari ne.
  • smayoo: Što se desilo? Meni izgledaju normalno.
  • Yonkis: Što se desilo sa Oglasima? Npr.[link]
  • superstric: obavljeno
  • Yonkis: Obavio svoje
  • dpasaric: Imenso, obavljeno! :)
  • Djuro genijalac: rješeno. Bilo bi lakše da si objavio i točne odgovore, but here we are ;-)
  • imenso: Hvala!
  • Sarek: Riješeno i podijeljeno dalje
  • zoranowsky: Ispunjena anketa
  • smayoo: ispunjena
  • imenso: Svaki glas je važan i hvala unaprijed svakome na rješavanju i(ili) dijeljenju linka. To mi je za sina, za diplomski
  • Yonkis: Nema nas 200 ovdje, samo 300!!!
  • imenso: Ekipa, molio bih ako imate pet minuta vremena da riješite anketu, ne treba više od 5 minuta, moraju skupiti barem 200 odgovora: [link]
  • Djuro genijalac: Meni najbolje: Sori kume, samo Hajduk živi vječno!
  • Ender: chuck norris je pobedio zivot :)
  • smayoo: Rak je prebolio Chucka Norrisa... :)
  • Yonkis: [link] P.U.M Carlos Ray Norris
  • zoranowsky: R.I.P. Chuck Norris
  • Yonkis: generative AI apps paid Apple close to $900 million in App Store fees last year - [link]
  • cariblanco: [link]
  • drlovric: Team MacBook Pro M. Deremo. Ovo je jedna od rijetkih situacija gdje sam ja u vecini :)
  • dpasaric: Anketa je ažurirana novim modelom, znači i dalje ima smisla, govori nam što tko koristi ovdje.
  • Yonkis: p.s. kad će neka nova anketa? :)
  • Yonkis: Može netko Tim Apple pitati što je sa ovim AirDropom, jesu magneti u pitanju ili atmosferski pritisak u pitanju da radi kako je oglašavano?
  • dpasaric: Juhu za Poguea! :)
  • Yonkis: Ajde napokon da se tu nešto slatko pojede, neka bude i kalorijska bomba, preživjeti ćemo :)
  • Performita: Javio mi se David Pogue, pripremam poslasticu za Jabučnjak ????????
  • Yonkis: Ovo nije mjesec ovo je jutro [link]
  • Air: Ha ha, evo radi sa iPhonea - pitam se kad će već ova čuda implementirati u ozbiljnije fotoaparate?
  • Air: [link]
  • Air: probao sam samo C/P, probao sam C/P foru kojom ubacujem link u post, ali nefunkcionira kod mene
  • Riba: Probaj preko nekog url shortenera.
  • Riba: Samo ga upises ali mislim da ju neki znakovi zbune.
  • Air: Kako u vikalicu ubaciti link?
  • smayoo: @Yonkis - meni je to sve poisključivano, uvijek i oduvijek. Jedino imam uključeno da stavlja točku kad lupim dva razmaka i da automatski stavlja veliko slovo iza točke.
  • rusty: First 50 knjiga shipped!
  • Yonkis: Da li i vama iOS tipkovnica krivo ispravlja riječi a zanimljiv mi je ovaj primjer [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.54 Seconds

Provided by iJoomla SEO