Brisanje Profila
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Brisanje Profila


  • campo
  • Posjetitelj
17.08.2013 | 20:53
Htio bi javno podjeliti ono što pokušavam sa glavnim urednikom. nakon što mi je smayoo moderator izbrisao neke bezazlene postove iz nekih samo njemu znanih razloga ja sam pisao glavnom uredniku da mi brišu korisnički profil ali ne ide??? ne znam možda su svi na odmoru nije baš neka žurba ali želio bi biti brisan sa ovog foruma o razlozima mogu ako nekoga zanima pisati putem PM...Hvala ..nije mi nikakva namjera stvarati probleme jednostavno zbog ovakve intervencije ne mogu ostati član ovog foruma. Unaprijed Hvala onome tko me izbriše od administratora
17.08.2013 | 21:12
Zao mi je sto to cujem,tj da si toliko povrjedjen brisanjem tvojih postova.Siguran sam da je Smayoo imao dobar razlog kada je to uradio.Nemam pojma o cemu je rijec niti o kojim postovima se govori.Mislim da je tvoja odluka o brisanju naloga zvuci kao djecija ljutnja,na kraju krajeva mozes samo prestati posjecivati forum jer postovi koje si ti pisao ni nakon brisanja tvog profila se nece izbrisati. Na rad moderatora se uvijek mozes zaliti kompletnom urednistvu tako da ni u tom pogledu nevidim neki problem,mail adrese imas u dijelu "o nama".

Siguran sam da ce se neko od administratora javiti.
17.08.2013 | 21:35
Nemoj se duriti. Ja te podrzavam u onom domoljubnom dijelu tvojih postova.
Bude jos Ustasa i Partizana na tapeti. Ne treba ti brisati profil.
17.08.2013 | 22:23
Kao što sam i tada napisao, svađalačke i osobno usmjerene postove brišem. I Campove, i tuđe. Campo me napao da brišem samo njegove, što nije istina. Pitao sam ga na pm koje to postove on misli da sam isto trebao po istom kriteriju obrisati, a on se, umjesto odgovora nastavio svađati sa mnom preko foruma, pa sam ja to nastavio brisati.
Pa onda, eto, ako Campo baš želi da mu izbrišu account, pričekat ćemo Ribu ili Davora da to učine. Campo, do nekog drugog susreta, zdrav i veseo bio. Možda se i sretnemo negdje.
17.08.2013 | 22:40
Elem, kako rekoh... Svađalačke i osobno usmjerene postove brišem.
  • campo
  • Posjetitelj
17.08.2013 | 22:48
samo briši nema nikakvih problema ,... brišite me sa ovog foruma što prije užas
17.08.2013 | 23:01
Davor i Riba su vjerojatno offline ovih dana. Poslat ću im i ja mail da im skrenem pažnju na tvoju želju. U međuvremenu, ti lijepo log off i izbriši Jabučnjak iz bookmarkova, da te manje živciramo. Hvala.
17.08.2013 | 23:03
Svađalački i osobno usmjeren post obrisan. Jbt, pa do sad bi već i tele naučilo...
18.08.2013 | 00:19
Samo se svađate,a mi ostali ne vidimo oko čega.Dajte širem puku to na uvid,da se i mi možemo malo posvađati,možda ispadne dobra tema u ovom ljetnom mrtvilu na jabučnjaku
18.08.2013 | 09:45
Campo, stvarno malo "briješ"...
I mene je Smayoo zakačio n puta, ali na kraju priče, kada mi je trebao savjet - jedan od pametnijih (time i dobronamjernijih) dao mi je upravo - Smayoo.
Čovjek je skroz u redu. Ima principe i drži ih se. E sad to što on ima moć brisati tvoje postove, a ti nemaš njegove - u tom grmu leži zec...
Zar ne?
18.08.2013 | 10:22
Campo ne može više odgovoriti. Admin mu je ispunio želju.
18.08.2013 | 10:34
Ubili ste ga?
I baš ti to objavljuješ:)
18.08.2013 | 10:35
A jebiga , pokoj mu virtualnoj duši....
18.08.2013 | 13:16
Ja sam dobio od glavnog urednika njegovu žalbu i traženje isprike. Kako već godinama obavljam funkciju izvršnog urednika takve stvari pokušavam uvijek raditi profesionalno i objektivno, a nikada mi nije teško uputiti i ispriku ako je do neke neugodnosti došlo zbog našeg propusta. Već smo imali jedan ili dva slučaja da se od nas tražilo da pobrišemo profil.

Obratio sam mu se direktno mailom još 10. kolovoza i zamolio ga da objasni što je to pobrisano, a da nije bilo u suprotnosti s pravilima foruma. Nisam dobio odgovor.

Kako sam na godišnjem, nisam uredno pratio forum, jučer sam upozoren na to da brisanje profila još nije izvršeno, pa sam to izvršio i da bude mir. Život je prebogat i prekratak da bismo ga trošili na nepotrebne konflikte i siguran sam da si svatko može naći društvo koje mu odgovara i u kojem mu je ugodno. Mi se trudimo ugoditi većini, ali nemoguće je ugoditi baš svakome.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 16 sati
  • Air: Ja sam u Zg, reci što i kada trebaš?
  • drlovric: Ima li neka dobra dusa iz Zagreba da mi preuzme hedan mali paket i preusmjeri ga na paketomat ili kakogod u Zupanju? :)
  • imjasminh: 399 - ispod toga stvarno nemogu...
  • imjasminh: Apple Watch Ultra 2, 49mm Titanium Blue/Black - 450 eur - bump
  • smayoo: [link]
  • ydrea: @Vanjuška - imamo! Poslao sam ti pp ;)
  • drlovric: Akom znate nekoga da prodaje SteamDeck, ja bih to kupio...
  • Piko: Zašto WP ? .... ima .... samo ja radim u Laravelu, no WP mi nije stran.. što konkretno treba ?
  • dpasaric: Svi otišli u keramičare. Naš ex-voditelj weba radi s mramorom sada. :)
  • Vanjuška: Imamo li na Jabučnjaku ikoga tko je vičan WordPressu i općenito web hokus pokus?
  • Riba: Anker ili Baseus i na miru si.
  • drlovric: Ja vjerujem Ankeru. Godinama bez problema
  • dpasaric: Ne kupuj nikada jeftine punjače za auto, gomila je uništenih iPhonea na taj način.
  • Yonkis: ima netko za preporučiti autopunjač a da ima USB C i USB A? Ne vjerujem ovima ovim artiklima od 5€.
  • zvone: Vrhunski. Moj prvi OS je 7.5. Digao ga i igrao Sim Tower satima. Kao u stara dobra vremena.
  • smayoo: Evo stavio sam ja [link]
  • dpasaric: To je vrijedan link, nemoj da se izgubi na Vikalici, imamo u forumu grupu MacOS Classic, pa ostavi tamo da ostane
  • IgorD: Da, mogao bih nekom to amjestit full scree da se šokira kad se vrati a komp
  • smayoo: hvala!
  • drlovric: Ovo je tako cool. Svaka cast!!
  • Ender: @IgorD: ovo je sjajno! hvala!
  • IgorD: > Infinite Mac is a collection of classic Macintosh and NeXT system releases and software, all easily accessible from the comfort of a web browser
  • IgorD: Upravo otkrio: [link]
  • m@xym: RIP Deajn Ristanović, jedan od rijetkih koji je postao legenda još za svog života (barem nama koji smo pratili same početke kompjuterizacije u bivšoj državi.
  • smayoo: :(
  • IgorD: Računari itd. RIP
  • Yonkis: Zar Apple nije mogao napraviti bolji emoji za miša, tj za magic mouse?
  • Miro Spiro: Umro Dejan Ristanović :( RIP
  • MacSin: OS stari do X je bio cool
  • MacSin: na poslu su svi na win lenovo aliu kad dodem doma je melem za oci ali kad treba nesto upgarde napravit tad je vec probelm
  • MacSin: OS je i dalje miljama od ostalih no sto se tice hardware to je vec diskutabilno
  • VanjusOS: neki mi javi se privatno, barem ako može kratko posuditi na probu
  • VanjusOS: ljudi, ima li možda netko viška Thunderbolt 2 to Thunderbolt 2 Cable
  • drpongrac23: Davno sam vozio "kockicu"
  • drpongrac23: @Yonkis - Kakav BMW - Uskoro kupujem za sebe Citrć Berlingo, jbg, godine...
  • drpongrac23: A zamjena ekrana preko 500 EUR!
  • drpongrac23: WTF?!? Ušle mi neke "bubice" u ekran na MBA M1. Totalni hit!!! 3 kom. BUBA ŠVABE!!!
  • Yonkis: Drpongrac23: a M5? Ne mislim na BMW.
  • drpongrac23: Preko 30 god. vjerni Apple korisnik - sada je vrijeme da zahvalim svima, ali Apple u mojim očima više nije što je nekad bio.
  • drpongrac23: Ovaj novi MacOS - bye, bye Apple!!! Ćesme od svega!
  • drpongrac23: PC za 400 EUR iz Pevexa žvače taj prastari MacPro za gablec :)
  • drpongrac23: U PC svijetu je DDR5 RAM polako standard - o čemu vi pričate?!?
  • BigMac: i ja kažem, prvo bolja pasta, nego zadnji put, i nižaa temperatura, očito prvi put nisam dobro stegao hladnjake, pa su procesori radili na nižem taktu :(
  • dpasaric: Odlično! :)
  • BigMac: Promjenio pastu na starom mac pro, osvježenje ....
  • smayoo: plus je sigurno problematičan, ali nije jedini
  • dpasaric: Više sam zaboravio koji su sve znakovi u pitanju, ali u tome je stvar.
  • dpasaric: I meni se često dogodi na nešto napišem i samo PUF!
  • dpasaric: Jura, na Vikalici se "progutaju" neki komentari jer postoje neki karakteri koje modul Vikalice ne podnosi i onda to sve samo ode u crnu rupu!
  • jura22: Mozda nezasitan?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.64 Seconds

Provided by iJoomla SEO