|
Bezobrazno ću nakratko ovdje okupirati prostor za vlastite potrebe. U Rijeci je u tijeku osnivanje stalne izložbene postave starih računala i modernih alternativnih operativnih sustava i platformi pod nazivom PEEK&POKE. Najvažnije je već osigurano (prostor, volja i eksponati), no ostaje još hrpa sitnica koje treba završiti prije nego stvar bude spremna za javnost. Kako posla uvijek ima, molim sve pojedince i tvrtke koje se zainteresirane za bilo kakav oblik sudjelovanja ili pomoći u obliku opreme ili sponzorstva da mi se jave emailom. Vjerujem da ovdje imamo i dosta grafičara, pa me posebno zanima postoji li netko tko može sponzorirati uslugu digitalnog tiska ili ponuditi povoljne uvjete za istu. Ako stvar krene kako treba, vjerojatno će se raditi o dugoročnoj suradnji. Za dodatna pitanja dostupan sam mailom, a pokrenut ću i thread u Razno forumu. Hvala na pažnji! :) |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
hvala
panonac