|
Upravo smo dobili informaciju da iTunes Store konačno radi i u Hrvatskoj! Svi koji imaju stari američki account mogu ga konvertirati u hrvatski. Prima se većina uobičajenih platnih kartica. Osobno još nismo probali, ali unapred se veselimo; radi se o malom koraku za iTunes Store, ali o velikom koraku za iTunes korisnike u Hrvatskoj! Ovo je očigledno učinjeno kao priprema za dolazak iPhonea u Hrvatsku koji traži aktivaciju putem iTunes servisa. Usput možete napraviti update iTunesa na verziju 7.7. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
Ma samo nek bude dostupan 2.0 za touch prek toga i sve 5, lako za muziku i filmove