|
Dobra vijest za korisnike Intel Mac-ova koji bi htjeli isprobati Vistu; najnoviji pre-RC1 build radi bez problema, čak se ne može instalirati bez brisanja EFI particije. Jedino je potrebno imati novu verziju Boot Camp-a (1.1). Instalacijska procedura je ista kao i za Windows XP SP2. Jedino ograničenje jest da svi driveri ne radi na Visti - iSight i Apple tipkovnica na primjer. U ovoj build verziji Viste se može vidjeti veliki napredak u brzini naspram bete 2. Također novi Aero GUI radi na MacBook-u Pro, a i na MacBook-u. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.