|
Nedavno je objavljen update QuickTimea na verziju 7.2 - ono što je posebno zanimljivo jest da QuickTime player konačno može reproducirati sadržaj u "full screen" načinu bez potrebe kupovanja QuickTime Pro licence. Otprilike nekoliko godina prekasno, ali barem će prestati rasprave koje se povremeno pojavljuju u kojima se ljudi ne mogu načuditi zašto je to (bilo) onemogućeno. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari