|
Za one koji koriste Google Mail i Google Calendar, nova verzija Notifiera je prava stvar. Osim što će javiti kada primite novi mail, ova nova verzija ima i podršku za kalendar, pa će također javiti važni događaj ili obvezu koji smo zabilježili u kalendaru. Nortifier je još uvijek u beta fazi i za njegovu instalaciju treba imati OSX 10.4+! |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.