|
Microsoft planira uskro predstaviti još jednu Live uslugu pod nazivom "Live Drive" koja bi svakom korisniku ponudila 2 GB prostora za spremanje podataka i backup. Usluga bi prvenstveno bila povezana s Windowsom Vistom slično kao i iDisk s OSX-om. Uz to Microsoft već nudi uslugu besplatnog Live Mail-a (bivši MSN Hotmail) i desktop aplikaciju Windows Live Mail Dekstop koji omogućuje slanje i primanje mailova offline. Apple nudi sličnu uslugu .Mac, no ona stoji 100$ godišnje. Nakon ove najave očekuje se da Apple napravi neke promjene jer će sigurno izgubiti korisnike a i nema smisla plaćati nešto što se može dobiti besplatno - nadajmo se da će ovakva konkurencija natjerati Apple da i .Mac ponudi besplatno. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.