|
Microsoft je izdao šestu verziju Messengera koja u novoj verziji donosi dosta poboljšanja u odnosi na prijašnju verziju. Ova verzija je univerzalna pa će tako bez problema raditi na PPC i Intel Macovima. Jedna od najvažnijih mogućnosti su - chatanje s Yahoo! kontaktima, osobne poruke, opcija prikazivanje što se sluša u iTunesima, animirani i vlastiti smileyi, traženje povijesti razgovora preko Spotlighta... Messenger 6.0 zahtjeva najmanje OSX 10.3.9 i 20 MB slobodnog prostora na disku. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
cheers!