|
Svakako jedna od najkorištenijih aplikacija na Macu je Microsoft Office. Zadnja verzija 2004 je već zastarjela i vrijeme je da izađe nova. Tako je Microsoft ovih dana najavio da će nova verzija 2007 izaći negdje u trećem kvartalu 2007 godine. Osim imena ova nova verzija trebala bi imati puno poveznica i sličnosti s svojim Windows bratom. Sličan bi trebao biti izgled i potpuna podrška za XML format. Izgled bi također trebao biti prilagođen novom izgledu Leopard OSXa, i naravno najvažnije je da bi Office 2007 bio Universal Binary. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari