|
Svi veći Hollywoodski studiji bi se trebali pridružiti Disneyu u ponudi filmova preko iTunes servisa. Do sada su se tome suprotstavljali zbog bojazni da ih odbace veliki trgovački lanci poput Wal-Marta i Targeta. Također veliki problem studijima je "njihov" problem kopiranja i Applova ponude fleksibilnih cijena filmova. Nekoliko studija bi trebalo ponuditi filmove unutar šest mjeseci. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.