|
Korisnicima .Mac usluge je prije par tjedana predstavljena slika s novim izgledom i mogućnostima novog webmaila. Novi webmail je "kopija" Mail.app koja dolazi besplatno s OSX sustavom. Apple nije nigdje naznačio datum kada bi se ta nadogradnja trebala dogoditi. Tako je prije dva dana Apple tiho napravio webmail svim .Mac korisnicima. Novi webmail sada podržava drag & drop opciju, smart refresh, brzi odgovor, integraciju s adresarom... Mac osim maila s IMAP protokolom nudi i 1GB kombiniranog diskovnog prostora, a godišnja pretplata iznosi 99 dolara. Svi koji žele mogu .Mac uslugu besplatno isprobati 60 dana. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.