|
S novom sedmicom je došao i potpuno novi izgled koji bi trebao podsjećati na Tigera ali mnoge više podsjeća na Windows XP. Uz malu pomoć add-ona AguaT vraća se stari izgled šestice, tako da oni koju nisu zadovoljni s novim izgledom mogu vratiti provjereni stari. Addon osim što vraća stari izgled nudi još neke modifikacije - npr. preimenuje MPEG Audio File u MP3, AAC Audio File u AAC i time se dobija više prostora na ekranu. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari