|
Konačno će i korisnici .Mac usluge dobiti nešto novo. Apple je predstavio novi izgled .Mac maila. Novi izgled je prekopiran UI Mail.app aplikacije koja dolazi besplatno sa OS X operativnom sustavom. Osim istog i poznatog izgleda i mogućnosti su slične - drag & drop, organizacija POP i IMAPa, brzi odgovor, puna integracija s adresarom... Slične usluge već odavno nude Google Gmail i Yahoo mail. Njihova je prednost što je njihova usluga besplatna, dok Apple za to naplaćuje 99 USD godišnje. No osim e-maila .Mac nudi i ostale usluge kao što je iDisk, iWeb integracija te iPhoto photocasting. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.