|
Apple je predstavio Aperture 1.5, značajno unaprijeđenu inačicu prvog "sve u jednom" post - produkcijskog alata za fotografe koji donosi poboljšanja u svakoj fazi cjelokupnog radnog procesa. Aperture 1.5 ima moćnu novu otvorenu zbirku (library), integraciju s iLife '06 i iWork '06, podršku meta-podacima XMP, moćne nove prilagođene alate i export API, koji omogućuje jednostavno prebacivanje radnih projekata iz Aperturea u druge neovisne aplikacije i servise. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.