|
Apple je danas predstavio Boot Camp, javni beta softver koji omogućuje pokretanje Windows XP-a na Macintosh računalima s ugrađenim Intelovim procesorom. Softver Boot Camp koji se od danas može downloadirati omogućuje korisnicima da s Microsoft Windows XP instalacijskim diskom instaliraju Windows XP na Macintosh računala s Intelovim procesorom. Jednom kada je instaliranje završeno, korisnici mogu restartati svoje računalo kako bi pokrenuli Mac OS X ili Windows XP. Boot Camp će biti odlika "Leoparda", sljedećeg Appleovog značajnog izdanja operativnog sustava Mac OS X koji će biti prikazan na Appleovoj svjetskoj razvojnoj konferenciji koja će se održati u kolovozu. Nije ni Apple što je nekad bio. Trebali su objaviti Boot Camp pred dva tjedna i sami pokupiti nagradicu. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.