|
Ne čitaju svi domaće informatičke časopise, a mnogi koji i čitaju često preskoče oglase jer smo svi već debelo zasićeni informacijama i reklamama. Zato evo informacije koja mnogima ovdje može biti korisna, a možda za nju nisu čuli - HSM informatika, ovlašteni distributer Adobe softvera, krenula je s akcijom do kraja veljače u kojoj nudi sve Adobe Creative Suite 4 pakete na popustu od čak 30%. Popust se odnosi na sve pune retail verzije Creative Suite paketa (Design Standard i Premium, Production Premium i Master Collection), ali se ne odnosi na dogradnje postojećih softvera. Naravno, popust se odnosi na Mac i Windows varijante paketa. Znamo da ima mnoštvo upita o cijenama, pa evo i tih informacija: Design Standard umjesto 12,600 kn, sada stoji 8,820 kn, Design Premium je s 16,200 kn pao na 11,340 kn, a Production Premium je umjesto 15,300 kn sada 10,710 kn, za najzahtjevnije nudi se Master Collection koji umjesto 22,500 kn stoji 15,750 kn. Sjećamo se kada je cijena ovog mega-paketa bila preko 30,000 kuna. Sve cijene su bez PDV-a. Tko želi krenuti u novu godinu s novim alatima, ovo je sjajna prilika - kao i za sve one profesionalce koji žele legalizirati svoju produkciju. P.S. Ako se javite, slobodno recite da ste vijest saznali na Jabučnjaku! HSM informatika je bila jedan od sponzora prošlogodišnjeg iPartyija, a bilo bi super da ih nagovorimo na to i ove godine! Reklamirajte malo Jabučnjak! ;-). |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
Da, ušteda je značajna! Sjećam se kako su neki prošle godine bili razočarani kada se InDesign nakon akcije vratio na normalnu cijenu: "Aha, pa kako to više nije na akciji, ovo sada mi je preskupo!". No, prošla baka s kolačima...
Sta opet trollovi mogu slobodno pisati ovdje?