|
Otkako je Adobe asimilirao Macromediu, Freehand useri našli su se u nezgodnom položaju sto se tiče budućnosti njihovog omiljenog vektorskog programa. Veliki broj korisnika okupljenih oko službenog Freehand foruma pokrenuo je online peticiju za Adobe da napravi novu verziju Freehanda. Peticija je na ovoj stranici, pa ako netko radi u FHu, neka slobodno napiše koju rečenicu potpore. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.