|
Upravo smo obaviješteni da je osnovana Apple korisnička grupa u susjednoj Crnoj Gori kako bi lokalni korisnici Apple računala imali mjesto gdje mogu razmjenjivati svoja iskustva. Mnogi od njih bili su i redovni posjetitelji Jabučnjaka - posjetite ih, a mi im želimo uspješnu budućnost! |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
eo izbaceni, nismo juce stigli......
Miodrag
p.s. kad prozivam ljude onda moram nešto znati o njima!
(Doduše druga varijanta uključuje 1000 kapucinskih majmuna i isto toliko pisaćih mašina, ali to je vrlo malo vjerojatno, jer - TKO BI TO NAHRANIO?)
Pozdrav, Breed
Stvari kao: "Apple Inc. (čita se: epl aj en si)..." me uvijek nanovo oduševe ;-))