|
Kako je najavljeno Apple će predstaviti filmsku trgovinu slijedeći tjedan, a u isto bi vrijeme to trebao napraviti i Amazon. Amazonova trgovina bi se trebala zvati "Amazon Unbox". Zanimljivost je u tome što je Amazon već sada u prednosti i ne zna se kako će se to odraziti na početnu prodaju. Amazon je uspio pridobiti potporu svih filmskih studija osim Disneya, dok Apple ima potpisan ugovor samo s Disneyem. Problem je u tome što filmski studiji nisu pristali na cijenu po kojoj Apple planira prodavati filmove - od $9.99 do $14.99 za nove filmove. Amazon planira prodavati po cijenama od $10 do $15. Većina studija pak želi prodavati po cijeni većoj od $14.50. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.