|
Kolumnist kojega cijenim, u kolumni "I, Cringely" već se treći put uzastopno analitično čudi "Koga vraga će Jobsu Windowsi?" Na ovoj adresi on se zaklinje (i poziva Jobsa da ga demantira), te polemizira s Johnom C. Dvorakom koji tvrdi da će Apple kao OEM ubrzo kompanijama koje to žele isporučivati i Windowse uz hardver, s tezom da će sljedeća verzija MacOS X-a imati potpuno novi kernel. Zašto? Jer da je Mach prekompleksan i spor u usporedbi sa linux kernelom i da će uz to imati i ugrađen API za nativno izvođenje Windows aplikacija pod MacOS X-om. Da, i zato da vlasnici PowerPC hardvera što prije nabave novi, a ne da slažu novu verzija X-a na stari. Ako mogu dodati, možda je ZATO otišao Avie Tevanian... |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.