|
Slobodan sam ovim se putem obratiti članovima Jabučnjaka i Apple korisnicima zamolbom da pomognu humanitarnoj udruzi "Mala Anja" iz Zagreba. Kao osnivač i član UO udruge, ujedno sam i web dizajner web stranica udruge kojoj sam na raspolaganje stavio svoj iMac DV 400 na kojem su i nastale te stranice. Citat iz monologa ... iMacketina ta iMac(ketina) (tepam li mu) ta s malo takta i nešto memorije (320) navršila je 10 godina (born on 5.10.99). Zadnje dvije godine bila je jako aktivna na humanitarnom planu. Veselo je mahala repićem i svom je vlasniku puno radosti pružila. I napunila se s obiljem podataka i počela kašljucati. Odjednom sve slabije guta flash porcije, na web joj se ne ide jer se guši (doktoru ne zeli ići) i žali za starim html i mp3-cama kad je najsretnija bila. I mrenu je neku dobila, fotke joj drage više ne izgledaju realno, a s njima se najviše družila, tužna je. Zna da joj je vrijeme za mirovinu i da se u miru prepusti uspomenama. Svoju rodbinu iz epohe G4 i G5 nikad nije vidjela. čula je i zna da na mladima svijet ostaje i htjela bi ispričati koju priču iz srca ... mladuncu Intel zvanom. Prije nego ode ..." Udruga kojoj jos uvijek vjerno služi traži dostojnog nasljednika. Više o tome pročitajte na web stranicama udruge S tom svrhom Vam i pišem ovu zamolbu da uz Vašu pomoć nastavim/o rad na istoj platformi kao i do sada, PC osobno ionako nisam nikad koristio. Za sve dodatne informacije stojim Vam na raspolaganju preko privatnih poruka ili mail adrese ozzy@inet.hr |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.