|
Walt Disney je prodao gotovo pola milijuna filmova preko iTunes servisa što mu je donijelo zaradu od oko 4 milijuna dolara. Kada se to pretvori u brojke to je otprilike 9000 prodanih filmova na dan. Studio Disney je također najavio svojim investitorima da bi kroz godina dana dobit od prodaje filmova preko iTunesa trebala iznositi oko 50 milijuna dolara. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.