|
Cisco i Apple objavili su da su postigli dogovor oko korištenja imena "iPhone". Prema dogovoru, obje kompanije slobodno mogu koristiti "iPhone" kao trademark na njihovim proizvodima u čitavom svijetu. Obje kompanije prihvaćaju vlasništvo nad zaštitnim znakom koje im je dano, i obje strane prekidaju sve pravne akcije vezane za zaštitni znak. Cisco i Apple će istražiti mogućnost zajedničkog djelovanja u području sigurnosti, te komunikacijama. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari