|
Uobičajeno je mišljenje da su developeri na Macu (posebno u Hrvatskoj) rijetka vrsta, i mi smo odlučili saznati kakva je zaista situacija. U forumu "Programiranje" je dosta mirno, a nedavno je osvanula i poruka osobe koja traži Mac developera - dakle nekakva potražnja postoji. Postoji li i ponuda? |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
@intel Core2Duo
TRreba znat ponekad primit šalu na svoj račun, u to ime prilažem urnebesni "switch" video.http://youtube.com/watch?v=buaHfHhE5Fw
Nego šta je sa tim developerima oćel taj 10.5.2 više?