|
Pet Apple Retail zaposlenika dobilo je otkaz jer je nedavno ilegalno nabavilo pre-release verziju OSX-a Leopard koja se može skinuti preko BitTorrenta. Zaposlenici su otkriveni kada su izmjenjivali komentare o tome kako su ga nabavili, instalirali i koristili. Kada je vijest dospjela do Cupertina, Apple je pokrenuo službenu istragu koja je dovela do zaposlenika i njihovog otkaza zbog ilegalnih radnji. Ovo nije ništa neobično jer je i prije dvije godina Apple tužio tri osobe zbog puštanja Tigera na internet prije njegovog službenog izlaska. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.