|
Apple bi se uskoro mogao pridružiti članovima kluba koji svaki mjesec izdaju nove ispravke bugova. Dvoje istraživača za sigurnost planiraju od 1. siječnja svaki dan upozoriti na novi bug i to čitav mjesec. Projekt planiraju pokrenuti nezavisni istraživači sigurnosti Kevin Finisterre i haker znan kao LMH. Njih dvoje planiraju pokazati bugove u OSX kernelu i programima kao što su Safari, iTunes, iPhoto i QuickTime. Apple nije za sada zabrinut za ovaj projekt jer prema njihovim riječima uvijek su otvoreni za poboljšanja sigurnosti njihovog sustava. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari