|
Dobre vijesti! Ovaj put Hrvatska neće kasniti za svijetom - premijera Leoparda, novog Appleovog operativnog sustava, dogodit će se istovremeno kada i u svijetu - 26. listopada. O mogućnostima novog OS-a ne treba sada trošiti riječi, to ćemo ostaviti za zaseban prikaz, a ono što odmah upada u oči je zapanjujuća činjenica da je Leopard cijenom od 999 kn bitno jeftiniji od sličnog Windows Vista paketa! Obzirom na vrlo hladan doček Viste i gomile problema koji su mnoge PC korisnike zadržali na Windowsima XP, očekujemo velik interes za Leopard i novi val "Switchera". Dodatak: Apple Hrvatska je objavio da svi kupci koji kupe Apple računalo između 1. listopada i 29. prosinca ove godine, mogu nabaviti upgrade na Mac OS X 10.5. Leopard za 79 kuna + PDV. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
http://www.apple.com/macosx/features/300.html#international
Ali, profić je profić, nema tu..
Od lokalizacije žestoko podržavam fontove, keyboard driver i literaturu. Može i help proći pod literaturu.
Sjećam se problema sa Quarkom i hrvatskim sistemima...
http://apple.slashdot.org/comments.pl?sid=343913&threshold=1&commentsort=0&mode=thread&cid=21166421
Igor
Zašto ga nema u storu na apple.hr?
Inače sam Powercomu pisao prvog dana kako ga naručiti, ali naravno nikakav odgovor?
Gdje ga dobiti u Rijeci?