|
Evo još jedne korisne iFAQ teme - kada i kako na Macu koristiti gost korisnički račun (guest user account). Mnogi od nas na poslu i kod kuće dijele svoj Mac s kolegama ili ukućanima, a ponekad je potrebno nekome samo privremeno omogućiti rad na računalu. Ne budite lijeni otvoriti "gosta" na svom Macu i mirnije ćete svoje računalo prepustiti drugome na korištenje. Naš suradnik Zsolt Magyar pozabavio se ovom temom i sada sve o tome možete pročitati na jednom mjestu! |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.