|
Samo nekoliko kratkih obavijesti za cijenjeno posjetiteljstvo; nekoliko sitnijih i manje sitnih ali ne odmah vidljivih izmjena se dogodilo u zadnjih nekoliko dana na Jabučnjaku. Možda ste već primjetili da su adrese na Jabučnjaku od sad puno razumljivije. Sam html kod je pročišćen (strahota kakvog se smeća nakupilo unutra), i nova mogućnost pregleda najnovijih komentara vam je od sada na raspolaganju u okviru "Novo na Jabučnjaku". Ispričavamo se zbog povremenih problema koje ste možda iskusili zbog radova. Moguće da nam je nešto promaklo stoga ako primjetite da nešto ne radi kako treba, obavezno nam javite. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.