|
Nekoliko ljudi mi je skrenulo pažnju da postupak registracije novog korisnika ne radi što se pokazalo točnim. Dok ne utvrdim gdje je problem potvrda prijave mailom je isključena i svi će se korisnici aktivirati ručno. Ispričavamo se zbog ove neugodnosti i molimo sve korisnike koji su se bezuspješno pokušali prijaviti da to učine nanovo. Još jednom napominjem da se prijave bez valjanog imena i prezimena odmah brišu. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.