|
Za ljude koji ne prate forum a imaju problema sa prijavom na Jabučnjak nakon izmjena preko vikenda: pokušajte obrisati cache i cookie u pretraživaču kojeg koristite. Opciju za to ćete pronaći po izbornicima ili u postavkama, ovisno o pretraživaču. Većina ljudi nije imala problema, a nekolicina koja ga je imala riješila ga je opisanim postupkom. Za sve probleme slobodno me kontaktirajte putem "Kontakt" obrasca. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.