|
Red je da netko u zemlji održi obećanje: kleli smo se da nećemo - pa nećemo! :) Ali to ste znali i bez da vam mi kažemo. Nadamo se da su vas ova dva dana u alternativnoj stvarnosti zabavila. Nas jesu. Nadamo se i da magenta nije pogubno djelovala na vaš vid. Pažljivo smo birali nijansu kako se to ne bi dogodilo. ;) Još jednom zahvaljujemo sponzorima... zapravo, bolje reći "prijateljima Jabučnjaka", koji su se odlučili "poigrati" zajedno s nama - utoliko nam je draže da smo se "prodali" baš njima. :) A posebno zahvaljujemo svima onima koji su nam se javili i, za slučaj da ipak nije u pitanju šala, velikodušno ponudili pomoć za financiranje Jabučnjaka kako bi svi zajedno i dalje mogli uživati u smirujućem zelenilu Jabučnjaka, neopterećenom reklamama. Nadamo se da će Jabučnjak još dugo poživjeti i bez takve pomoći, ali bilo nam je beskrajno drago to čuti. Dok god imamo takve korisnike, vragolasto uredništvo spremno na prvotravanjske šale i prijatelje koji će se rado poigrati s nama - sigurni smo da radimo pravu stvar! I zato - nastavimo! :) |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
Nadam se da će j.čnjak potrajati, a i mi svi skupa.
Sad bi lajko Člana.
Kako će drugi vidjeti da mi se nečiji komentar, tekst ili whatever sviđa?