|
Na Jabučnjaku je od danas moguće ostavljati komentare na objavljene novosti. Vjerujemo da će većina pozdraviti uvođenje te mogućnosti. Za sada je moguće komentirati samo novosti na naslovnoj stranici, kasnije ćemo razmisliti i o ostatku sadržaja. Komentare mogu ostavljati i registrirani korisnici i Anonimci, s razlikom da će se komentari Anonimaca provjeriti prije objavljivanja. Očekujemo da komentari budu smisleni, bez vulgarnih izraza te vrijeđanja ostalih sudionika. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
Ovo o komentiranju mi je vec odavno na pameti al nije mi igralo toliku ulogu. Ipak... super ideja!