|
Upravo je upogonjen novi sustav za razmjenu privatnih poruka na Jabučnjaku. Stari je bio pretrpan opcijama od kojih pola nije radilo, dok je novi jednostavan i pregledan poput ostatka stranice. Sve postojeće poruke su ostale netaknute, ali sam primjetio da su se pogubila domaća slova pri prebacivanju, no preživjet ćemo. Sve primjedbe i probleme prijavite bez srama. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.