|
Nažalost nije neuobičajena pojava da mnogi naši korisnici i općenito Mac korisnici postanu žrtvom krađe. Najčešće su na meti prijenosnici, ali ne zaboravimo i iPode i iPhoneove na koje svaki dugoprstić voli položiti svoje ruke. Nakon rasprave u forumu odlučili smo pokrenuti temu gdje ćete moći prijaviti serijski broj uređaja koji vam je ukraden. Ako ste kupac, bilo bi u redu da prije kupovine polovnjaka sa sobom ponesete listu objavljenih serijskih brojeva i pomognete pri pronalaženju ukradenih primjeraka. Savjetujemo da odmah negdje zapišete serijske brojeve svojih uređaja i spremite ih na sigurno mjesto. Serijski broj možete pronaći preko Apple izbornika -> About this Mac -> More Info. Za iUređaje neka netko napiše u komentarima kako doći do iste informacije. Ako dođe no nemilog događaja objavite serijski broj uređaja u forumu. Kako bi olakšali pronalazak ukradenog stroja, preporučujemo vam aplikaciju Undercover. Čuvajte se! |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
Ne pitajte.
Isprika na konfuziji.
http://preyproject.com/
http://www.orbicule.com/undercover/