|
Kako je izuzetno malo ljudi primjetilo, posljednjih mjesec-dva nije bilo moguće poslati novost na Jabučnjak. Odnedavno je to ispravljeno pa još jednom podsjećam da svatko ima mogućnost poslati novost ili zanimljivost za koju smatra da je vrijedna objavljivanja na naslovnici Jabučnjaka. Isto vrijedi i za opširnije članke o bilo kojoj temi koje možete poslati i mailom na riba@jabucnjak.hr zajedno sa popratnim slikama. Možete također primjetiti kako sam samouvjereno objavio svoju e-mail adresu u tekstu - razlog je što su sve e-mail adrese unutar teksta pomoću javascripta nečitljive "sakupljačima" e-mail adresa koji vam kasnije na e-mail šalju ponude za proizvode koji će vam unaprijediti spolni život ili izliječiti ludilo. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.