|
Isprovocirani problemima sa brzinom Jabučnjaka nakon predstavljanja novih stranica, pukao nam je film i odlučili smo tome stati na kraj. Od prije nekoliko trenutaka Jabučnjak se "vrti" na stroju nekoliko puta snažnijem od prijašnjeg. Iz dosadašnjeg testiranja razlika je dramatična, i svi problemi sa brzinom odziva trebali bi biti prošlost. Držite oči otvorene i prijavite svaku anomaliju koja nam je mogla promakuti u postupku seljenja stranica (neke su još sinoć primjećene i popravljene - hvala MacSlavko!). Zahvale, lijepe želje i bračne ponude šaljite hdoganu. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
Plan je da napravimo i Jabucnjak verziju sitea optimiziranog za iPhone.
bok
Aciruj