|
Čestitamo! Ako ovo vidite znači da ste dospjeli na novi poslužitelj koji je udomio Jabučnjak. Velika zahvala DIRu na gostoprimstvu - novi server bi trebao biti brži za vas i praktičniji za održavanje za nas, razni limiti koji su nas sputavali na starom poslužitelji više ne postoje - što je osnovni uvjet da ponudimo nove sadržaje i poboljšamo postojeće. Zahvaljujemo svima na strpljenju do sada i molim svih da prijave moguće nepravilnosti koje primjete a mogle bi biti posljedica selidbe (slike koje nedostaju i slično). P.S. I neka netko kupi MacBook koji prodajem u oglasniku! |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
P.S. već imam macbook