|
Konačno je došlo vrijeme da osvježimo forum na Jabučnjaku! Promjene nisu drastične ali su brojne - no unatoč tome potrudili smo se da zadržimo jednostavnost. U idućih par dana očekujte još izmjena dok čitavu stvar ne "popeglamo". Komentari su dobrodošli. Upravo sam uočio prvi problem - kad uđete u forum svratite u forum postavke u svojem korisničkom profilu i nanovo ih postavite. Isprike zbog neugodnosti... |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
Sto se tice parcijalnog refresha, to jest malo veci problem za izvesti u sklopu trenutnog rjesenja, mozda u iducoj verziji!
Na naslovnici Jabucnjaka,foru mima u mon slucaju.