|
Trogodišnji projekt vrijednih DIR-ovaca sutra doživljava svoju premijeru. Računalna prometna simulacija "Urban Jungle" bit će javno predstavljena na Međunarodnom sajmu novih tehnologija u Dvorani mladosti u Rijeci s početkom u 12 sati. Igra je namijenjena svima koji sudjeluju ili će sudjelovati u prometu, a prije svega hrvatskim školama. Iz istog razloga za sada postoji samo Windows verzija, ali tko zna što nam nosi budućnosti. :-) Iako se radi o PC igri, dio igre razvijan i na Macu - npr. 3D modeli i dio tekstura. Informacija o download adresi igre, koja je za hrvatsko tržište besplatna, biti će naknadno objavljena na stranicama Kreativnog odjela. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.