|
U četvrtak, 6. travnja 2006. s početkom u 12:30 sati u Cinestar Multiplexu u sklopu Zagrebačkog Branimir Centra Apple IMC Hrvatska održat će javnu prezentaciju na kojoj će prisutni moći vidjeti i isprobati nove proizvode (a neke i osvojiti u nagradnoj igri). Prezentacija se održava povodom 30 godina postojanja Applea (koji pada na 1. Travanj :)) i rekordnog rasta prodaje u svijetu i Hrvatskoj. Sretno! |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.