|
Vrijedni DIR-ovci su danas posjetili predsjednika Stjepana Mesića koji je cijelu "Urban Jungle" ekipu srdačno primio. Prvo pitanje njegove ljubazne savjetnice bilo je "Da li je to igra za Mac ili za PC?". Morali smo je, barem za sada, razočarati, ali smo je zato pozvali da, kao vjerna korisnica Maca, svrati u naš Jabučnjak. Nas je ugodno iznenadila informacija da su Macovi omiljeni i u krugu Predsjednika. :) |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.