|
Ovom prilikom Aurion vas poziva da navratite isprobati iMac na Intelu! Od danas do kraja tjedna (uključujući subotu) traje "Aurion Intel happening" od 17h do 20h gdje možete isprobati navedeni Mac. Imamo instaliran iLife, iWork i trial Adobe CS2. Do sutra ćemo podići i web stranice, a na sadašnjim privremenima možete naći kartu koja će vas uputiti kako doći do naših prostora. Ukoliko dolazite ranije od navedenog, poželjno se najaviti kako bi izbjegli situaciju da nas ne nađete (ako smo na terenu). Veselimo se vašem dolasku! |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.